Google+

Looq na blog!

Witam serdecznie na naszym Looq Blogu. Bardzo się cieszę, że z tego miejsca będę mogła dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, służąc tym samym profesjonalną poradą. Zanim zaczniemy przygodę z blogowaniem, chciałabym nakreślić, jakie idee przyświecały nam, gdy wspólnie z mężem wpadliśmy na pomysł, żeby stworzyć Looq Clinic.

Czytaj więcej...

Vi Peel - peeling nowej generacji!

Zarówno kalendarz, dodatnie temperatury, jak i aura za oknem zwiastują długo wyczekiwany koniec zimy. To świetny moment, żeby przywrócić naszej cerze blask i promienny wygląd. W tym celu warto przeprowadzić serię regenerujących peelingów. Oczywiście dobranych pod kątem indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Czytaj więcej...

Skuteczne zabiegi odchudzające

Najbardziej zniechęcająco do pracy nad własnym ciałem działa wizja odległych rezultatów. Dlatego warto wspomóc się dodatkowymi działaniami (dieta, zabiegi modelujące sylwetkę), które nie tylko skrócą czas oczekiwania na osiągnięcie mniejszego rozmiaru, ale również zmobilizują nas do podtrzymania nowej figury i dbałości o każdy, wypielęgnowany już centymetr ciała. Spośród bogatej oferty zabiegów redukujących tkankę tłuszczową na szczególną uwagę zasługują: Accent, Icoon oraz Modell. 

Czytaj więcej...

Ekspresowe zabiegi upiększające

Tuż przed imprezą wpadamy w panikę, że suknia się nie dopina, włosy nie lśnią jak wcześniej, a matowa cera mieni się w nieciekawych odcieniach szarości. Jak temu zapobiec? Jak się przygotować do wielkiego wyjścia?

Czytaj więcej... 

Mój autorski zabieg - odkrywam tajemnicę pięknej cery! :)

Wiele Pań pyta mnie, skąd pomysł na autorski zabieg? Czyżby na rynku kosmetycznym wciąż był jeszcze niedobór zabiegów upiększających? Odpowiadam więc: nie chodzi o to, że brakuje propozycji zabiegowych, ale faktem jest, że z tego co kosmetologia oferuje dzisiaj, możemy wyciągnąć znacznie więcej korzyści. A to wszystko, dzięki KOMBINACJOM - oczywiście różnych kwasów i innych zabiegów.

Czytaj więcej...
CZAS
NA
ZMIANY
LOOQ CLINIC

ul. Puławska 320, lok.4
Warszawa
t: 692 464 999
e: clinic@looqclinic.pl
www.looqclinic.pl