Google+

Ekspresowe zabiegi upiększające

Jak się przygotować do wielkiego wyjścia?

       
Tuż przed imprezą wpadamy w panikę, że suknia się nie dopina, włosy nie lśnią jak wcześniej, a matowa cera mieni się w nieciekawych odcieniach szarości. Jak temu zapobiec? Jak się przygotować do wielkiego wyjścia?

Alarmowe 7 dni! 

Mając tygodniowy zapas czasu możemy wykonać kilka skutecznych zabiegów, które poprawią wygląd skóry. W pierwszej kolejności polecam różnego typu peelingi. Radziłabym jednak wybrać te, które nie powodują głębokiego złuszczania, dzięki czemu okres rekonwalescencji nie potrwa dłużej niż 4-5 dni. W tym przypadku doskonale sprawdzi się Retises CT, który działa silnie depigmentująco, złuszczająco i odświeżająco. Skóra już po 3-4 dniach odnowy stanie się jaśniejsza, bardziej wygładzona, jędrna i promienna. Dobierając zabiegi na tydzień przed balem, warto wskazać te, które wpłyną na poprawę jędrności skóry, spowodują podniesienie owalu twarzy, wygładzenie płytkich zmarszczek, szczególnie w okolicach oczu. Ze względu na te wytyczne poleciłabym, m.in.: karboksyterapię, MesoTherm, Accent, Intraceuticals czy zabiegi na bazie złota.

Konsekwencja w codziennej pielęgnacji 

Jak nie dopuścić do alarmowych sytuacji? Najlepszą metodą jest systematyczne dbanie o stan skóry przez okrągły rok. Wówczas nie zaskoczą nas żadne nieprzewidziane sytuacje i nagłe wyjścia. A na tydzień czy na chwilę przed imprezą warto poddać się sprawdzonym i efektownym zabiegom. Pamiętajmy jednak, żeby mieć racjonalne oczekiwania i nie robić niczego inwazyjnego, bądź nowego. Skóra, która nie była poddawana dawno (od pół roku) żadnym zabiegom nie jest przygotowana na silne działanie czynników zewnętrznych. Możemy więc sobie również zaszkodzić, a nie pomóc. Nawet do złuszczeń trzeba się przygotowywać (na miesiąc lub dwa wcześniej), rozpoczynając od preparatów o niskim stężeniu. Pamiętajmy również o alergenach i witaminach (A,C), których zbyt duża kumulacja może wywołać niepożądane reakcje. 
 
CZAS
NA
ZMIANY
LOOQ CLINIC

ul. Puławska 320, lok.4
Warszawa
t: 692 464 999
e: clinic@looqclinic.pl
www.looqclinic.pl