Google+

Jeden peeling na wiele problemów: Vi peel

Vi peel - nowa generacja peelingów

Zarówno kalendarz, dodatnie temperatury, jak i aura za oknem zwiastują długo wyczekiwany koniec zimy. To świetny moment, żeby przywrócić naszej cerze blask i promienny wygląd. W tym celu warto przeprowadzić serię regenerujących peelingów. Oczywiście dobranych pod kątem indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Peeling przez okrągły rok! 

Okres zimowy to idealny moment na poddanie się różnego rodzaju peelingom. Sprzyja temu niski stopień nasłonecznienia oraz większy komfort psychiczny - zawsze możemy się schować pod wielkim szalem i rozłożystym kapturem. Akurat Vi peel można stosować cały rok, aczkolwiek w tym okresie szczególnie chętnie po niego sięgam, gdyż działa naprawdę głęboko. Gwarantuje pełne odświeżenie i regenerację po niełatwym dla skóry okresie mrozów, wiatrów i opadów. Warto również podkreślić, że Vi peel (w zależności od wyboru wariantu - nasycenia kwasu) można stosować w walce z przebarwieniami, trądzikiem czy zmarszczkami. W każdej z tej opcji trzeba dobrać odpowiednią moc Vi peelu, stosować się do zaleceń oraz konsekwentnie przeprowadzić wszystkie zabiegi w serii.

Bezbolesny peeling o wysokiej skuteczności

Vi Peel to peeling nowej generacji, dzięki czemu przebieg zabiegu jest naprawdę komfortowy. Jedynie na początku odczuwalne jest lekkie pieczenie, które po chwili (zaledwie kilka sekund) całkowicie mija. Łuszczenie naskórka rozpoczyna się trzeciego dnia i zazwyczaj trwa około dwie doby. Jednocześnie w skórze zachodzą ważne procesy: wzmożona produkcja kolagenu i elastyny, która prowadzi do odbudowy skóry w szybkim tempie. Jeśli chodzi o okres rekonwalescencji, to jest on bardzo krótki - max. do tygodnia. Przy skórach wrażliwych może uwidocznić się zaczerwienienie, które jest łatwe do ukrycia pod codziennym makijażem. Polecam wykonać peeling w środę, wówczas okres łuszczenia przypadnie na sobotę/niedzielę, które możemy spokojnie spędzić w domu. Vi Peel warto powtarzać co ok. 4-5 tygodnie. Długotrwałe efekty będą widoczne już po trzech zabiegach. Po pierwszym zaś skóra będzie na pewno rozjaśniona, zregenerowana i ujędrniona.
 
CZAS
NA
ZMIANY
LOOQ CLINIC

ul. Puławska 320, lok.4
Warszawa
t: 692 464 999
e: clinic@looqclinic.pl
www.looqclinic.pl