Google+

Karta upominkowa – podaruj piękno!

Wyjątkowy prezent


Zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem, który zaspokoi najbardziej wymagające gusta? Chcesz oczarować bliską osobę podarunkiem pełnym piękna? Planujesz zrobić komuś miłą niespodziankę? Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty, jaką jest karta upominkowa Looq Clinic! Karta upominkowa to wspaniały, modny i elegancki prezent dla Twoich bliskich, rodziny, przyjaciół oraz wszystkich, którym chcesz umilić życie i podarować trochę piękna na co dzień.

Podaruj wybór


Oferta Looq Clinic to bogata, całościowa propozycja zabiegów upiększających, regenerujących oraz spa najwyższej jakości. Każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek i rodzaj potrzeb. Ktoś z rodziny lub bliskich ma urodziny, imieniny lub ważną rocznicę? Nie wahaj się i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty! Karta upominkowa Looq Clinic zapewni stuprocentową satysfakcję z zabiegów medycyny estetycznej najnowszej generacji.

Prezent skrojony na miarę


Zamów kartę, wybierz zabiegi albo określ kwotę, na którą ma opiewać karta, a my wyślemy ją bezpłatnie kurierem na wskazany adres od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem karty upominkowej. Jej wystawienie oraz wysyłka są całkowicie darmowe!

Aby zamówić kartę upominkową,
skontaktuj się z nami
telefonicznie lub e-mailowo:
t: 692 464 999 lub 22 641 47 04
e: clinic@looqclinic.pl
CZAS
NA
ZMIANY
LOOQ CLINIC

ul. Puławska 320, lok.4
Warszawa
t: 692 464 999
e: clinic@looqclinic.pl
www.looqclinic.pl