Google+

Mój autorski zabieg - odkrywam tajemnicę pięknej cery! :)

Odnowienie skóry po zimie!Wiele Pań pyta mnie, skąd pomysł na autorski zabieg? Czyżby na rynku kosmetycznym wciąż był jeszcze niedobór zabiegów upiększających? Odpowiadam więc: nie chodzi o to, że brakuje propozycji zabiegowych, ale faktem jest, że z tego co kosmetologia oferuje dzisiaj, możemy wyciągnąć znacznie więcej korzyści! A to wszystko, dzięki KOMBINACJOM - oczywiście różnych kwasów i innych zabiegów :) 

Peelingi pod okiem specjalisty!Pamiętajmy jednak, że do tworzenia takich kombinacji, potrzebna jest duża wiedza i doświadczenie. Ja akurat od lat pracuję z różnymi peelingami. Wiedząc, jakie mogę uzyskać efekty tworzę zestawy (czyli wspomniane wyżej kombinacje), dzięki którym jestem w stanie uzyskać najbardziej optymalne efekty dla danej skóry. W zależności od diagnozy i indywidualnych potrzeb dobieram odpowiednie kombinacje kwasów. Nakładam kilka warstw, czekam, obserwuję, dokładam, albo neutralizuję w konkretnych miejscach. Od razu widzę czego skóra potrzebuje i jak zadziałać, aby pozbyć się kilku problemów jednocześnie, przywracając skórze jej naturalny blask. W zabiegach autorskich często łączę zabiegi z różnych dziedzin, np. część chemiczną łączę z laserem lub rollerem. Działam holistycznie - całościowo. Nie traktuję wizyty w gabinecie, jako jednorazowego zabiegu, tylko procesu, w efekcie którego mamy uzyskać najlepsze efekty. 

Skóra problemowa - diagnoza i indywidualna terapiaProblemy na skórze nie pojawiają pojedynczo i kolejno. Nigdy nie chodzi np. tylko i wyłącznie o same zmarszczki. Zapobieganie konkretnym (pojedynczym) zmianom nie zagwarantuje satysfakcjonującego efektu. Dlatego warto łączyć różne metody, np. w przypadku odmłodzenia skóry dobieram odpowiedni peeling, następnie stosuję retinol (działa silnie odmładzająco) i witaminę C. W ten sposób potęguję złuszczenie, a co za tym idzie rozjaśnienie kolorytu i odmłodzenie. Efektem nie jest tylko likwidacja zmarszczek, ale pełne odświeżenie i olśniewający blask, którego trudno nie zauważyć. Problem starzejącej się skóry to nie tylko zmarszczki, ale brak napięcia, nawilżenia, odświeżenia, podniesienia (liftingu) - te wszystkie oczekiwania możemy uzyskać łącząc odpowiednie zabiegi.      

Autorski zabieg M. Kowalewskiej - zapraszam! Na mój autorski zabieg zapraszam wszystkich, którzy marzą o rewitalizacji, odnowie, rozjaśnieniu i napięciu skóry. Przywrócimy skórze wiosenny blask i pełne odświeżenie. Kontynuując odpowiednią pielęgnację cery (zgodnie z zaleceniami) w domu, możemy przedłużyć efekty do prawdziwej i wielce oczekiwanej wiosny.
CZAS
NA
ZMIANY
LOOQ CLINIC

ul. Puławska 320, lok.4
Warszawa
t: 692 464 999
e: clinic@looqclinic.pl
www.looqclinic.pl