Google+

Skuteczne zabiegi odchudzające

Szczupła sylwetka po zimie!

       
Najbardziej zniechęcająco do pracy nad własnym ciałem działa wizja odległych rezultatów. Dlatego warto wspomóc się dodatkowymi działaniami (dieta, zabiegi modelujące sylwetkę), które nie tylko skrócą czas oczekiwania na osiągnięcie mniejszego rozmiaru, ale również zmobilizują nas do podtrzymania nowej figury i dbałości o każdy, wypielęgnowany już centymetr ciała.

Odchudzanie pełną parą! Accent w  ruch! 

Spośród bogatej oferty zabiegów redukujących tkankę tłuszczową na szczególną uwagę zasługują: Accent, Icoon oraz Modell. Wspomniany w pierwszej kolejności Accent można stosować zarówno na twarzy (drugi podbródek, tzw. "chomiki"), jak i całym ciele. Urządzenie doskonale radzi sobie z najbardziej wymagającymi miejscami, w których nagromadziła się uporczywa tkanka tłuszczowa. Accent stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych, a to za sprawą różnorodnych programów, które nie tylko wysmuklą sylwetkę, ale również zwalczą cellulit oraz zagęszczą i zliftingują skórę. Dzięki temu jesteśmy w stanie ujędrnić uporczywe zwisy (tzw. pelikany czy powłoki brzuszne), odejmując przy okazji kilka lat naszemu organizmowi. 

Icoon - przyjemny masaż modelujący

Równie niezawodnym urządzeniem, dzięki któremu możemy pozbyć się kilku centymetrów w obwodach, jest Icoon. To niezwykle skuteczny i bardzo przyjemny zabieg, który działa na zasadzie masażu podciśnieniowego. W pierwszej kolejności wykonuje się pobudzający drenaż całego ciała, a następnie docelowy masaż w newralgicznych miejscach (uda, brzuch, pośladki, ramiona). Urządzenie wyposażone jest w odpowiednie głowice, które zasysają skórę poprzez liczne mikrootworki. W każdej z głowic znajdują się dwie rolki, które (w zależności od etapu zabiegu) centralizują, bądź rozpraszają ciśnienie. Zabieg rozbija tkankę tłuszczową i wzmaga metabolizm komórek. Ponadto pobudza krążenie, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, poprawia samopoczucie i leczy zespół chronicznego zmęczenia. 

Modell - by mieć smukłą sylwetkę

Zabieg Modell, podobnie jak omawiany poprzednik, jest równie przyjemny i relaksujący. Urządzenie generuje światło czerwone, które przenika powierzchowne warstwy skóry, by dotrzeć głębiej i rozprawić się z tkanką tłuszczową. Emitowane fale, powodując miejscowy wzrost temperatury, najpierw rozbijają - upłynniają tłuszcz. Następnym etapem zabiegu jest endomasaż, który wykorzystując system podciśnienia usuwa tłuszcz z komórek i przemieszcza go w kierunku układu limfatycznego. Dzięki możliwości zastosowaniu kilku technologii i metod walki z tkanką tłuszczową, Modell jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko wejść w mniejszy rozmiar - przed wielkim wyjściem lub wakacjami w ciepłych krajach. 

 
CZAS
NA
ZMIANY
LOOQ CLINIC

ul. Puławska 320, lok.4
Warszawa
t: 692 464 999
e: clinic@looqclinic.pl
www.looqclinic.pl