Google+
MAŁGORZATA KOWALEWSKA

Małgorzata Kowalewska
Współtwórczyni LOOQ clinic.
Od 11 lat z pasją pomaga swoim klientom wydobywać ich piękno na \"światło dzienne\".
Otrzymanie dyplomu upoważniającego do wykonywania zawodu kosmetologa poprzedziła magisterskimi studiami pedagogicznymi.
Wiedzę i doświadczenie pogłębia poprzez udział w licznych kongresach i spotkaniach branżowych.
Znakomity praktyk w metodologi łączenia technik antystarzeniowych.
Nieprzerwana od lat współpraca z różnymi specjalistami z dziedziny medycyny estetycznej daje jej umiejętność trafnej oceny stanu skóry i właściwego doboru środków.
Wykonuje wiele zabiegów dostępnych w klinice w tym całą gamę złożonych peelingów chemicznych.
Osobom odwiedzającym nas po raz pierwszy poświęca bardzo dużo czasu i uwagi na konsultacji, która jest wsępem do dalszych przemyślanych działań.

TOMASZ PNIEWSKI
AGNIESZKA SUROWIECKA
AGNIESZKA PIEŃKOWSKA

Agnieszka Pieńkowska
AGNESZKA PIEŃKOWSKA
Absolwentka Fizjoterapii w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Łącząc najnowsze technologie z metodami kosmetycznymi potrafi stworzyć doskonałe programy do walki z niedoskonałościami i problemami ciała. Wykonuje zabiegi modelujące sylwetkę, redukujące cellulit i wyszczuplające, ujędrniające, redukujące rozstępy, blizny i wiotkość skóry. Ekspert w zakresie przeprowadzana zabiegów Icoone, Coccon, Accent, Mesotherm. Doświadczona masażystka, podchodząca do swojej pracy z ogromną pasją.

MONIKA SOBIECH

Monika Sobiech
Absolwentka Kosmetologii w Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie. Z przyjemnością udzieli Państwu informacji dotyczących oferty naszej kliniki oraz umówi Państwa na wizytę do wybranego specjalisty.